Filtr wody do ekspresów do kawy SATRAP

ekspres do kawy

Filtr wody do ekspresów do kawy Satrap jest bardzo cenionym akcesorium, w które warto zainwestować. Pojedynczy filtr wody do ekspresów do kawy Satrap może wystarczyć nawet na 2 miesiące ciągłego użytkowania. To niezliczona ilość o wiele smaczniejszych i bardziej aromatycznych kaw. Do tego filtry do wody zapewniają ekspresowi lepsze warunki pracy. Co dokładnie oferują?

Filtr wody do ekspresów do kawy Satrap – cechy techniczne produktu

Filtr wody do ekspresów do kawy Satrap usuwa kamień, który potencjalnie gromadziłby się na komponentach wewnętrznych ekspresu. Dzięki temu filtrując wodę dba się nie tylko o swoje zdrowie, ale również o ,,kondycję” swojego ekspresu. Żadne urządzenie z kategorii AGD nie lubi kamienia. A twarda woda, która w Polsce przeważa potrafi naprawdę zniszczyć wnętrze techniczne ekspresu do kawy. Twarda woda zawiera duże ilości węglanów, które osadzają się na powłokach i metalowych elementach ekspresu. W wyniku tego ekspres pracuje coraz ciężej wykonując kawę coraz niższej jakości.

Żywica jonowymienna budująca filtr wody do ekspresów do kawy Satrap bardzo dobrze i przede wszystkim bardzo szybko zmiękcza wodę sprawiając, że podobne scenariusze pozostaną tylko wspomnieniem. Dodatkowym atutem jaki prezentuje filtr wody do ekspresów do kawy Satrap jest oczywiście usuwanie metali, herbicydów, pestycydów i przede wszystkim chloru. Ten ostatni jest pierwiastkiem, który potrafi zepsuć smak i zapach kawy najbardziej z całej stawki. Dzięki aktywnemu węglowi zawartym w filtrze każda kawa będzie czystą przyjemnością!

Protekcja przed zniszczeniem ekspresu

Filtr wody do ekspresów do kawy Satrap potrafi więc nie tylko wpłynąć na smak kawy, ale również ochronić go przed uszkodzeniami. Ekspresy to drogie sprzęty, o które trzeba należycie dbać. Zbyt duża ilość kamienia, która nie zostanie szybko wykryta potrafi uszkodzić wewnętrzne części ekspresu. W takim wypadku często użytkownik naraża się na spore koszty napraw, które nie są czymś zachwycającym.