Trwałe i doskonałe betonowe szamba

szambo

Betonowe szamba są niezbędne osobom, które mają domki jednorodzinne i muszą w ten sposób gromadzić nieczystości.

Takie szamba mogą mieć zbiorniki w rozmiarach 12 metrów sześciennych, szambo betonowe 16m3 lub więcej. W sprzedaży są też mniejsze zbiorniki, mające 4, 5 lub 10 metrów sześciennych. Najmniejsze szamba są przeznaczone dla jednoosobowego gospodarstwa domowego. Posiadają jednokomorowy zbiornik, żelbetonową pokrywę zbiornika oraz kominek wentylacyjny, który jest montowany na otworze w płycie przykrywającej szambo. Kominek pozwala łatwo opróżnić szambo. Betonowa pokrywa kominka wentylacyjnego jest mocna oraz trwała. Zakup takiego szamba oznacza montaż produktu przez specjalistyczną ekipę, czyli doświadczonych instalatorów. Wykop pod szambo powinien zostać przygotowany wcześniej przez klienta lub na jego zlecenie, ekipa montująca ten produkt nie przygotowuje takich wykopów, lecz zawsze pyta czy są one przygotowane.

szambo

Pewne szamba betonowe tylko z gwarancją na piśmie

Specjalistyczne firmy oferują pięcioletnią lub dłuższą gwarancję na zakup takiego szamba. Pojemność zbiornika 12 litrów to odpowiedni parametr dla czteroosobowej lub pięcioosobowej rodziny. Klient powinien dopilnować, aby zbiornik posiadał dokumentację techniczną, zezwolenia oraz atesty. Tylko wtedy klienci mają pewność co do jakości produktu. Nie będą mieli również problemów z odbiorem technicznym inwestycji. Atest wystawia Państwowy Zakład Higieny, co doskonale poświadcza jakość tego wyrobu.


Szamba mają różne zastosowania


Wykorzystywane są jako zbiorniki na deszczówkę, komora wodomierza, kanały samochodowe w warsztatach samochodowych. Rolnicy wykorzystują je do gromadzenia gnojowicy oraz gnojówki. Ostatnio nawet popularne jest stosowanie szamb do wykorzystania ich skorupy jako piwniczki i ziemianki na wino.

szambo


Dlaczego szambo betonowe?

Ma trwałość i jakość, jest to produkt na wiele lat, co jest jego ogromną zaletą. Przy każdym domu powinno stać właśnie takie, betonowe szambo, które sprawdza się przez wiele lat i jest doskonałym produktem dla każdego klienta. Firmy produkujące takie szamba wożą je po całej Polsce i montują przy domach klientów, dbając o jakość oraz solidność takiego produktu. Dowóz oferowany jest gratis.