Mieszkanie pod klucz w Krakowie – jakie ma zalety?

Mieszkanie pod klucz w Krakowie

Własne mieszkanie w Krakowie to doskonała lokata kapitału. Osoby decydujące się na zakup tego typu nieruchomości w stolicy Małopolski mają do wyboru dwie opcje, jeśli chodzi o wykończenie lokalu, a mianowicie stan deweloperski oraz gotowe mieszkania.

Dlaczego warto kupić mieszkanie w Krakowie?

Jest wiele powodów, dla których opłaca się nabyć mieszkanie w Krakowie. Przede wszystkim jest to świetna lokalizacja, gdzie nieruchomości są co prawda drogie, ale z drugiej strony nie tracą na wartości. W związku z tym na nieruchomości zawsze można dobrze zarobić poprzez jej sprzedaż lub wynajem. Kraków jest bardzo atrakcyjnym miastem również i pod innymi względami. To ważny ośrodek na gospodarczej, kulturalnej i turystycznej mapie Polski. Oferta deweloperów jest tu na tyle urozmaicona, że każdy znajdzie mieszkanie odpowiadające indywidualnym kryteriom.

Gotowe mieszkanie w Krakowie – co to takiego?

Wymienić można sporo cech, którymi wyróżniają się nowe mieszkania. Podgórze Duchackie to jedna z dzielnic, gdzie deweloperzy realizują szereg inwestycji z zakresu budownictwa mieszkaniowego. W ofercie firmy Ekopark nie brakuje lokali gotowych do wprowadzenia się – są to mieszkania wykończone pod klucz. Czas oczekiwania na przekazanie ich do użytku jest krótszy niż w przypadku nieruchomości w stanie deweloperskim. Nie wymagają żadnych remontów – wystarczy je umeblować i się wprowadzać.

Gotowe mieszkanie w Krakowie – największe atuty

Ogromną zaletą gotowego mieszkania w Krakowie jest to, że taki zakup oznacza oszczędność cennego czasu, a nierzadko i pieniędzy. Wszelakimi pracami wykończeniowymi zajmuje się deweloper – jego obowiązkiem jest także zakup odpowiednich materiałów. Klient nie musi się martwić o szukanie ekipy remontowej i projektanta wnętrz. Firma deweloperska ma określony czas na realizację inwestycji, do czego jest zobligowana zapisami w umowie. w przeciwnym razie grożą jej finansowe konsekwencje. Nabywcom proponowane są rozmaite pakiety wykończeniowe, które da się lekko zmodyfikować adekwatne do preferencji.