Podłogi Quick Step

podłogi

Panele podłogowe Quick Step zrewolucjonizowały rynek wykończeniowy już lata temu. Popularność paneli podłogowych wzrasta z roku na rok. W dzisiejszych czasach tak naprawdę coraz mniejsza liczba osób decyduje się na wybór klasycznych podłóg z litego drewna ze względu na stosunkowo małą funkcjonalność, problemy z montażem i ogromne ceny. Podłogi Quick Step są znakomitą alternatywą, w którą warto zainwestować własne pieniądze.

Podłogi Quick Step – charakterystyka produktu

Podłogi Quick step znane są przez wszystkich ekspertów, ale również amatorów układania paneli. Ta marka wyrobiła sobie znakomitą opinię na rynku i nie zamierza ustępować nikomu. Jednym z największych udogodnień paneli podłogowych Quick Step jest ich łatwy montaż. Dzięki temu każdy użytkownik, który zakupił Podłogi Quick Step do swojego salonu może ułożyć je samodzielnie. To wielki plus, gdyż w przypadku montażu wielu innych rodzajów podłóg jak choćby wcześniej wspomniane podłogi drewniane w montażu musi uczestniczyć profesjonalista, za którego trzeba zapłacić dodatkowe pieniądze. A umówmy się – nikt nie lubi dopłacać. Podłogi Quick Step zostały wyposażone w autorskie systemy zatrzaskowe Uniclic. Wystarczy jedynie w odpowiedni sposób dopasowywać do siebie panele, które bardzo sprawnie i szczelnie się na siebie nakładają.

Podłogi Quick step są bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku chęci montażu ogrzewania podłogowego. Jak deklaruje producent – ,,Koniec z zimnymi nogami!” Bowiem podłogi Quick Step charakteryzują się niskim oporem cieplnym przez co w bardzo szybki sposób po włączeniu ogrzewania panele przejmą i utrzymują ciepło, z którego będzie mógł cieszyć się każdy użytkownik. Rozwiązanie to może być używane w praktycznie każdym pokoju – nawet łazience!

Sprawdź: Podłogi Quick-Step

Podłogi Quick Step bardzo dobrze wytrzymują wilgoć i nie odkształcają się po niewielkich zachlapaniach.  Dzięki temu z powodzeniem mogą być montowane nawet w łazience wraz z ogrzewaniem podłogowym stanowiąc fantastyczne, funkcjonalne rozwiązanie. Aby zmaksymalizować efekt grzewczy poleca się zastosować warstwę izolującą pod ogrzewaniem podłogowym. Dzięki temu emanowane ciepło będzie się od niej odbijać ukierunkowując swoje siły tylko i wyłącznie na jeden kierunek.

Podsumowanie

Istnieje wiele rodzajów podłóg Quick Step, które mogą sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Są nimi podłogi matowe, jedwabiste, srebrzyste, winylowe czy klasyczne imitujące drewno dostępne w różnorodnych kolorach i konfiguracjach.