Porady i wskazówki, których nikt nie powinien ignorować

przeprowadzka

Przeciętny człowiek ogarnia subtelny lęk, gdy ktoś wspomina o przeprowadzce. Chociaż potencjalnie możesz przenieść się w lepsze miejsce, stres związany z koniecznością spakowania swoich rzeczy i wysłania ich w nowe miejsce jest odstraszający dla większości ludzi. Na zmiany trzeba poświęcić sporo czasu, wysiłku i pieniędzy. Najprawdopodobniej będziesz musiał wziąć wolne w pracy, aby załatwić sprawy w domu. Dlatego ludzie za wszelką cenę unikają zmiany i starają się ją jak najbardziej opóźniać.

Być może możemy zaoferować kilka wskazówek i sztuczek, aby nieco ułatwić ten proces. Małe hacki, tu i ówdzie, mogą znacznie ułatwić proces. Wdrożenie tych wskazówek zależy wyłącznie od Ciebie; polecamy je tylko dlatego, że mają sens.  Oto lista kilku poruszających wskazówek, których nikt nie powinien ignorować

WYKORZYSTAJ SELF-STORAGE 

Zmiana biegów może być znacznie bardziej wymagająca ze względu na upały na południu. Tutaj, w Teksasie, nie musimy wspominać, jak bardzo gorąco może być w miesiącach letnich. Dlatego sugerujemy, abyś utrzymywał fizyczne przesunięcie do minimum i korzystał z samo-przechowywania, gdy tylko jest to możliwe.  
Zabranie ze sobą dodatkowych rzeczy tylko zwiększy wysiłek fizyczny. Dlatego sugerujemy, aby rozważyć priorytetowe traktowanie tego, czego potrzebujesz, a resztę wysłać do takich obiektów, jak magazyn samoobsługowy, który zapewnia maksymalne bezpieczeństwo cennych rzeczy. Pozwala zabezpieczyć swoje rzeczy, zapewniając łatwy dostęp, kiedy tylko ich potrzebujesz. Nie tylko zmniejszy to ciężar zmiany biegów, ale także pomoże porządkowanie nowego domu.

KUP SOLIDNE PUDEŁKA

Jedną z najbardziej irytujących rzeczy związanych ze zmianą biegów jest skrzynia zapadająca się w tobie, gdy ją podniesiesz. Jest to nie tylko irytujące, ponieważ właśnie spakowałeś wszystko, ale istnieje również szansa, że ​​Twoje rzeczy spadną i pękną.
Rozważ zakup solidniejszych pudełek, aby przenieść swoje rzeczy z jednego domu do drugiego. Nie tylko zmniejszy to stres związany z podnoszeniem pudeł, ale znacznie ułatwi układanie, przenoszenie i ładowanie, ponieważ nie musisz się martwić o pęknięcie pudełka.  

OZNACZ WSZYSTKO

Drukarka etykiet to Twój przyjaciel. Byłoby to świetny pomysł, aby dokładnie oznaczyć wszystkie pudełka i napisać, do którego pokoju się udają. Pomogłoby to w procesie sortowania i zapewniło, że nie zgubisz żadnego pudełka podczas procesu przesuwania.
Sprawiłoby to również, że rzeczy byłyby znacznie łatwiejsze w zarządzaniu podczas rozpakowywania, ponieważ dokładnie wiesz, dokąd wszystko zmierza, ponieważ etykiety pudełek pełnią rolę wskazówek.

ZMIANA W CIĄGU TYGODNIA

Jeśli wynajmujesz firmę przeprowadzkową do transportu wszystkich swoich rzeczy, staraj się tego nie robić w weekend. Jednak to ułatwiłoby Tobie i Twojej rodzinie zmianę kursu w ciągu tygodnia, aby utrzymać niskie stawki.
Zmiana biegów w połowie tygodnia może zaoszczędzić kilka dolców, których możesz desperacko potrzebować podczas procesu zmiany. Przeprowadzka nie jest tania; Dlatego sugerujemy, abyś oszczędzał koszty, gdziekolwiek możesz po drodze. 

RÓB CZĘSTE PRZERWY

Jeśli zmusisz się do przejścia przez proces pakowania i wyczerpiesz się przed rozpoczęciem przeprowadzki, wyrządzisz więcej szkody niż pożytku. Jest to nie tylko okropne dla twojego zdrowia z powodu naszego niesławnego teksańskiego upału, ale może spowodować pewne pogorszenie ocen.
Wyczerpanie może sprawić, że będziesz grzebać w pudłach lub podejmować wątpliwe decyzje związane z przeprowadzką. Upewnij się, że robisz częste przerwy, aby mieć świeży umysł podczas całego procesu zmiany biegów. 

WNIOSEK

Możemy tylko zalecić rozważenie niektórych wskazówek i sztuczek wymienionych w tym artykule. Nie tylko pomogą Ci w procesie pakowania , ale także w trakcie zmiany. Życzymy udanej, sprawnej i co najważniejsze bezpiecznej przeprowadzki z jednego domu do drugiego. Z drugiej strony, przeprowadzka zajmuje w najlepszym przypadku około tygodnia, więc minie, zanim się zorientujesz.